O nás

 

O LIBERAFIN, aneb Vaše starosti nechte na nás

Řídíme se heslem, že „Každý je odborník na něco jiného“. My jsme odborníci na pojištění. Proto Vám pomáháme se vyznat v těchto finančních produktech. Největší odměnou je pro nás, když jste spokojeni. A když jste spokojeni, tak věříme, že se staneme partnery ve financích nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu, známé, kamarády a kolegy.

PROČ LIBERAFIN

Libera je ženský ekvivalent slova Liber (svoboda). Máme rádi, když se každý může v životě svobodně rozhodnout jaké řešení zvolí. Proto našim klientům vybíráme na finančním trhu vždy nejvhodnější varianty a srovnání tak, aby si mohli svobodně vybrat.

ps: Liber byl římský bůh vína, plodnosti a strážce plebských svobod. A to se nám také líbí. :-)

KDO JSME

Jednatelem a ředitelem společnosti je Ing. Jan Jílek, MBA. Ve finančním sektoru působí přes 25 let, velmi dobře se orientuje v oblastech pojištění, úvěrů a investic. Po celou profesní kariéru byl vždy v přímém kontaktu s lidmi, kteří se dříve či později stali jeho klienty. Ptáme se ho proto:

Jane, proč jsi spoluzakladatelem a jednatelem společnosti LIBERAFIN s.r.o.?
Po celý svůj profesní život jsem pracoval pro „značkové“ mezinárodní společnosti jako je banka ČSOB (předtím IPB), pojišťovna ING, banka UniCredit. Při rozhovorech s mými klienty jsem stále intenzivněji vnímal, že každá finanční instituce tvrdí, že je nejlepší ve všem. To ale být pravda nemůže. Tyto společnosti zajímá zisk. Proto musí mít v produktové nabídce i produkty, které nejsou pro klienty výhodné cenou nebo kvalitou, ale pro finanční instituci jsou značně ziskové.

Proto jsi založil nezávislou poradenskou společnost LIBERAFIN s.r.o.?
Ano, spojil jsem síly s mými přáteli Jirkou Musilem a Danem Kadaníkem. Oba mají také dlouholeté zkušenosti v oblasti financí a velmi si vážím toho, co dokázali. Jsme jednotní v tom, že chceme našim klientům vyhledávat na finančním trhu vždy pro ně nejvhodnější řešení. Každá finanční instituce je dobrá v něčem jiném a naši klienti nemají čas a obvykle ani chuť řešení hledat sami.

Čím se Vy a LIBERAFIN s.r.o. odlišuje od jiných podobných firem působících na finančním trhu?
Víš, mně se vždy vyplatilo s klienty jednat na rovinu. Neslibovat jim nesplnitelné a nikdy jim nelhat. A pomoci jim se orientovat ve všech produktech finančního trhu. Někteří finanční poradci pro klienta zprostředkují jen obchody, za které získají největší provizi a ostatní je nezajímá. Jsem zvyklý s klienty řešit vše, tedy i produkty, za které nedostaneme nijak zaplaceno. Takhle pracuje každý v naší firmě, osobně na to dohlížím!